+90 (212) 532 70 59
[email protected]

HAKKIMIZDA

Fuar ve podyum sektörünün öncülerinden olan Mahir BUDAK ’tan devraldığımız bilgi, birikim ve tecrübeyi kendimize misyon edinerek geleceğe doğru emin adımlarla taşıyoruz.

Kendisi bugün podyum sektörünün kullandığı alüminyum profilin fikir babası ve ilk uygulayıcısıdır.

2002 yılından beri kendi kadrosu, 5000 m2 podyum ekipmanı, lojistiği , sektöründeki tecrübesi ve iş disiplini ile PLATFORMAS PODYUM VE STAND SİSTEMLERİ bundan sonraki yıllarda da sektöründeki yeniliklerle , inovatif fikirlerle sizlere kaliteli hizmetlerini sunmaya devam edecektir.

Fuar, Kongre, Düğün, Davet, Açılış, Lansman, Tanıtım ve Konser etkinliklerindeki podyum ve sahne sistemleri çözüm ortağınız.NOT : Podyum sistemimiz alüminyum modüler sistem olup 10 cm ve katları şeklinde yükselmektedir. Podyum üzeri 22 mm kavak kontraplak ile kaplanmakta ve alüminyum dikmeler, alüminyum desteklerle güçlendirilmektedir.

Her modülün altında alüminyum boru destekler kullandığımız için kayma riskini ortadan kaldırıyoruz.(6 cm ,10-20-40-60-80 -100 cm ler daha yoğun kullandığımız yükseklik ölçüleridir.) Podyum kurulduktan sonra üzeri ve yanları isteğinize göre kumaş, halı, vinil , vinil branda ,suntalam, pvc, laminant parke ile kaplanır.